TERÜLETI KÉPVISELŐ (16-2373) [Hungary]

Magyar tulajdonú, nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ

(16-2373)

pozícióba.

Feladatok:
Állattartó telepek látogatása,
Új partnerek felkeresése, partnerkapcsolat felépítése, menedzselése,
Meglévő portfólió kezelése,
Szakmai rendezvényeken, továbbképzéseken való részvétel,
Folyamatos kapcsolattartás a szakmai igazgatóval,
Forgalmi célkitűzések monitorozása (termék, forgalmi szinten).

Elvárások:
Állatorvosi VAGY agrármérnöki diploma,
Területi képviselőként, takarmánygyártó VAGY takarmány kiegészítő gyártó VAGY állattartó területen szerzett tapasztalat,
Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
Céges autó magánhasználatra is,
Cafeteria, céges laptop és telefon,
Kiemelkedő bónuszrendszer (jutalék),
Családias munkakörnyezet,
Önálló munkavégzés,
Hosszútávú karrierlehetőség egy fialatos és dinamikusan bővülő vállalatnál.

A munkavégzés helye: Dunántúli VAGY Kelet-magyarországi régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-2373”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال